Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: Message deleted.
pl: Wiadomość została usunięta.

en: New
pl: Nowy

en: Mark read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Extension
pl: Rozszerzenie

en: Is new
pl: Jest nowe
