Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: New
ro: Nou

en: Mark read
ro: Marchează ca citit

en: Extension
ro: Extensie
