Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: Message deleted.
ru: Сообщение удалено.

en: Folder
ru: Папка

en: New
ru: Новое

en: Mark read
ru: Отметить как прочитанное

en: Extension
ru: Расширение

en: Is new
ru: Новое

en: Message saved
ru: Сообщение сохранено
