Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: Extension
sk: Rozšírenie
