Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Message
sv: Meddelande

en: Message deleted.
sv: Meddelande raderat.

en: Folder
sv: Mapp

en: New
sv: Ny

en: Mark read
sv: Markera som läst

en: Extension
sv: Filändelse
