Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Message
ta: செய்தி

en: New
ta: புதிய

en: Extension
ta: நீட்சி
