Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Message
tr: İleti

en: Folder
tr: Klasör

en: New
tr: Yeni

en: Extension
tr: Uzantı

en: Is new
tr: yeni kullanıcı adınız: %s
