Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message deleted.
uk: Повідомлення видалено.

en: Folder
uk: Тека

en: New
uk: Нові

en: Mark read
uk: Відмітити як прочитаний

en: Extension
uk: Розширення

en: Is new
uk: Новий

en: Message saved
uk: Повідомлення збережено

en: Invalid extension
uk: Неправильне розширення
