Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Folder
vi: Thư mục

en: New
vi: Mới

en: Extension
vi: Phần mở rộng
