Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Message
ar: الرسالة

en: New
ar: جديد

en: Extension
ar: امتداد
