Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Message
az: Mesaj

en: New
az: Yeni

en: Extension
az: Əlavə
