Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: New
gl: Novo

en: Extension
gl: Extensión
