Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Message
id: Pesan

en: New
id: Baru

en: Mark read
id: Tandai terbaca

en: Extension
id: Ekstension
