Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: New
ka: ახალი
