Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Folder
lt: Katalogas

en: New
lt: Naujas

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Is new
lt: Yra naujų
