Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Message
lv: Ziņojums

en: Message deleted.
lv: Ziņa dzēsta.

en: Folder
lv: Mape

en: New
lv: Jauns

en: Mark read
lv: Atzīmēt lasītos

en: Extension
lv: Paplašinājums
