Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Message
pt: Mensagem

en: Message deleted.
pt: Mensagem apagada.

en: Folder
pt: Pasta

en: New
pt: Novo

en: Mark read
pt: Marcar como lido

en: Extension
pt: Extensão

en: Is new
pt: É novo
