Voicemail (6.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Message
pt: Mensagem

en: New
pt: Novo

en: Extension
pt: Extensão
