VoIP Drupal (6.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Operations
ar: العمليات

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: احفظ

en: Default
ar: مبدئي

en: configure
ar: اضبط
