VoIP Drupal (6.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Veprime

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E prezgjedhur

en: configure
sq: konfigurimi
