VoIP Drupal (6.x-1.0-beta10) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: user
ht: itilizatè

en: Operations
ht: Operasyon

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: file
ht: fichye
