VoIP Drupal (6.x-1.0-beta10) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: user
nn: brukar

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Name
nn: Namn

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: file
nn: fil

en: configure
nn: konfigurer

en: Anonymous
nn: Anonym

en: File upload error. Could not move uploaded file.
nn: Filopplastingsfeil. Kunne ikkje flytte den opplasta fila.

en: The selected file %name could not be uploaded.
nn: Den valde fila %name kunne ikkje lastast opp.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
nn: Opplastingsfeil. Kunne ikkje flytte opplasta fil %file til målmappe %destination.
