VoIP Drupal (6.x-1.0-beta11) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Name
ast: Nome

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: file
ast: ficheru

en: Created
ast: Fechu

en: configure
ast: configurar

en: Anonymous
ast: Anónimu
