VoIP Drupal (6.x-1.0-beta11) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা
