VoIP Drupal (6.x-1.0-beta11) - en to lv translation catalogue (20 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: user
lv: lietotājs

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: file
lv: fails

en: Created
lv: Izveidots

en: configure
lv: konfigurēt

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Duration
lv: Ilgums

en: Source
lv: Avots

en: Changed
lv: Labots

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lv: Faila augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu.

en: The selected file %name could not be uploaded.
lv: Izvēlētā faila %name augšupielāde bija neveiksmīga.

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Direction
lv: Virziens

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lv: Augšupielādes kļūda. Nevar pārvietot augšupielādēto failu %file uz mērķa vietu %destination.
