VoIP Drupal (6.x-1.0-beta11) - en to or translation catalogue (9 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Direction
or: ଦିଗ
