VoIP Drupal (6.x-1.0-beta11) - en to pl translation catalogue (26 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: user
pl: użytkownik

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: file
pl: plik

en: Created
pl: Utworzono

en: configure
pl: konfiguruj

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Source
pl: Źródło

en: Destination name
pl: Nazwa miejsca docelowego

en: Changed
pl: Zmieniono

en: File upload error. Could not move uploaded file.
pl: Błąd wysyłania pliku. Nie udało się przenieść wysłanego pliku.

en: Log only
pl: Tylko zapis do dziennika logów

en: other
pl: Inne

en: The selected file %name could not be uploaded.
pl: Próba wysłania pliku %name nie powiodła się.

en: Error message
pl: Komunikat o błędzie

en: Direction
pl: Kierunek

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
pl: Błąd w trakcie wysyłania. Próba przeniesienia pliku %file do katalogu docelowego %destination nie powiodła się.

en: No configuration options
pl: Brak konfigurowalnych opcji

en: Start time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Script
pl: Skrypt

en: Completed.
pl: Zakończono.
