VoIP Drupal (6.x-1.0-beta12) - en to ca translation catalogue (23 entries)

en: Title
ca: Títol

en: user
ca: usuari

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Name
ca: Nom

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: file
ca: fitxer

en: Created
ca: Creat

en: configure
ca: configura

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Duration
ca: Durada

en: Source
ca: Font

en: Destination name
ca: Nom del destí

en: Changed
ca: Canviat

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ca: Error de càrrega del fitxer. No s'ha pogut moure el fitxer carregat.

en: The selected file %name could not be uploaded.
ca: L'arxiu seleccionat %name no s'ha pogut carregar.

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Direction
ca: Direcció

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ca: Error de càrrega. No s'ha pogut moure l'arxiu carregat %file a la destinació %destination.

en: Start time
ca: Hora d'inici

en: End time
ca: Hora de fi
