VoIP Drupal (6.x-1.0-beta12) - en to eo translation catalogue (16 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: user
eo: uzanto

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: Name
eo: Nomo

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: file
eo: dosiero

en: Created
eo: Kreita

en: configure
eo: agordu

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: File upload error. Could not move uploaded file.
eo: Dosiera alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron.

en: The selected file %name could not be uploaded.
eo: La elektita dosiero %name ne povis esti alŝutita.

en: Direction
eo: Direkto

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
eo: Alŝuta eraro. Ne povis movi alŝutitan dosieron (%file) al destino %destination.
