VoIP Drupal (6.x-1.0-beta12) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: user
hr: korisnik

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: file
hr: datoteka

en: Created
hr: Stvoreno

en: configure
hr: prilagodi

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Duration
hr: Trajanje

en: Source
hr: Izvor

en: File upload error. Could not move uploaded file.
hr: Greška prilikom otpreme datoteke. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku.

en: The selected file %name could not be uploaded.
hr: Odabrana datoteka %name ne moze biti poslana.

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Direction
hr: Smjer

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
hr: Greška prilikom otpreme. Nije moguće premjestiti otpremljenu datoteku %file u %destination.
