VoIP Drupal (6.x-1.0-beta12) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: user
lo: ຜູ້ນຳໃຊ້

en: delete
lo: ລຶບ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: Source
lo: ແຫຼ່ງທີ່ມາ

en: Error message
lo: ຂໍ້ຄວາມຂອງຄວາມຜິດພາດ
