VoIP Drupal (6.x-1.0-beta12) - en to pa translation catalogue (8 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ
