VoIP Drupal (6.x-1.0-beta13) - en to fi translation catalogue (22 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: user
fi: käyttäjä

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: file
fi: tiedosto

en: Created
fi: Luotu

en: configure
fi: Muokkaa

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Duration
fi: Kesto

en: Source
fi: Lähde

en: Destination name
fi: Kohteen nimi

en: Changed
fi: Muuttunut

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fi: Tiedoston siirto-ongelma. Tiedostoa ei voitu siirtää oikeaan hakemistoon.

en: The selected file %name could not be uploaded.
fi: Valittua tiedostoa %name ei voitu siirtää.

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Direction
fi: Suunta

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fi: Virhe siirrettäessä tiedostoa palvelimelle. Tiedostoa %file ei voitu siirtää hakemistoon %destination.

en: Completed.
fi: Suoritettu.
