VoIP Drupal (6.x-1.0-beta13) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: user
kk: пайдаланушы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Name
kk: Аты

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: file
kk: файл

en: Created
kk: Құрылған

en: configure
kk: баптау

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: File upload error. Could not move uploaded file.
kk: Файлды жүктеу қатесі. Жүктелген файлды роналастыру мүмкін емес.

en: The selected file %name could not be uploaded.
kk: Таңдалған %file файлы қайта қотарылмады.

en: Direction
kk: Бағыт

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
kk: Жүктеу барысында қате. Тағайындау толтырылған %destination файлды %file басқаша орналастыруға сәті түспеді
