VoIP Drupal (6.x-1.0-beta13) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: user
lt: narys

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: file
lt: failas

en: Created
lt: Sukurta

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Duration
lt: Laikas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Changed
lt: Pakeista

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: The selected file %name could not be uploaded.
lt: Pasirinktas failas %name, negali būti įkeltas.

en: Upload error. Could not move file %file to destination %destination.
lt: Įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti %file failo į %destination.

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Direction
lt: Kryptis

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Start time
lt: Pradžios laikas

en: End time
lt: Pabaigos laikas
