VoIP Drupal (6.x-1.0-beta13) - en to oc translation catalogue (21 entries)

en: Title
oc: Títol

en: user
oc: utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: file
oc: fichièr

en: Created
oc: Creat(ada)

en: configure
oc: configurar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Duration
oc: Durada

en: Source
oc: Font

en: Changed
oc: Modificat

en: File upload error. Could not move uploaded file.
oc: Error dins lo transferiment de fichièrs. Impossible de desplaçar lo fichièr transferit.

en: The selected file %name could not be uploaded.
oc: Lo fichièr seleccionat %name a pas pogut èsser transferit.

en: Error message
oc: Messatge d'error

en: Direction
oc: Direccion

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
oc: Error de càrrega. Es pas estat possible de moure l'archiu carregat %file a la destinacion %destination.

en: Completed.
oc: Acabat.
