VoIP Drupal (6.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Operations
lv: Operācijas

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusētā vērtība

en: configure
lv: konfigurēt
