VoIP Drupal (6.x-1.0-beta2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शिर्षक

en: Operations
ne: क्रियाहरू

en: Name
ne: नाम

en: Save
ne: बचत गर्नुस

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस
