VoIP Drupal (6.x-1.0-beta2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Name
th: ชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Default
th: ค่าปริยาย

en: configure
th: ตั้งค่า
