VoIP Drupal (6.x-1.0-beta2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Дії

en: Name
uk: Ім'я

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Типово

en: configure
uk: налаштувати

en: Duration
uk: Тривалість

en: Log only
uk: Тільки балка

en: No configuration options
uk: Параметри конфігурації відсутні

en: Start time
uk: Час початку

en: Script
uk: Сценарій
