VoIP Drupal (6.x-1.0-beta4) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: user
fr: utilisateur

en: Operations
fr: Actions

en: Name
fr: Nom

en: Save
fr: Enregistrer

en: Default
fr: Par défaut

en: file
fr: fichier

en: configure
fr: configurer

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fr: Erreur de transfert de fichier. Impossible de déplacer le fichier transféré.

en: Log only
fr: Consigner seulement

en: The selected file %name could not be uploaded.
fr: Le fichier sélectionné %name n'a pas pu être transféré.

en: start
fr: début

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fr: Erreur de transfert. Impossible de déplacer le fichier transféré (%file) vers la destination (%destination).

en: Completed.
fr: Terminé.

en: Canceled.
fr: Annulé.

en: Invalid phone number
fr: Numéro de téléphone invalide

en: Our office is open Monday to Friday from 9am to 5pm.
fr: Notre bureau est ouvert du lundi au vendredi de 9h à 17h.
