VoIP Drupal (6.x-1.0-beta4) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Operations
tr: İşlemler

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: file
tr: dosya

en: configure
tr: yapılandır

en: File upload error. Could not move uploaded file.
tr: Dosya yükleme hatası. Yüklenen dosya taşınamadı.

en: The selected file %name could not be uploaded.
tr: Seçilen %name dosyası yüklenemedi.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
tr: Yükleme hatası. Yüklenen %file dosyası  %destination hedefine taşınamadı.

en: Completed.
tr: Tamamlandı.
