VoIP Drupal (6.x-1.0-beta5) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Name
fa: نام

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: file
fa: فایل

en: configure
fa: پیکربندی

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: File upload error. Could not move uploaded file.
fa: خطای بارگذاری فایل. فایل بارگذاری شده نمی‌تواند منتقل شود.

en: The selected file %name could not be uploaded.
fa: فایل انتخاب شده %file نمی‌تواند بارگذاری شود.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
fa: خطای بارگذاری. فایل‌های بارگذاری شده %file نمی‌تواند به مقصد %destination منتقل شود.

en: Completed.
fa: انجام شد.
