VoIP Drupal (6.x-1.0-beta6) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: user
bg: потребител

en: delete
bg: изтрий

en: Operations
bg: Действия

en: Name
bg: Име

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: file
bg: файл

en: configure
bg: конфигурирай

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: File upload error. Could not move uploaded file.
bg: Грешка при качването на файла. Каченият файл не може да бъде преместен.

en: The selected file %name could not be uploaded.
bg: Избраният файл %name не може да бъде качен.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
bg: Грешка при качването. Качения файл %file не може да бъде преместен в %destination.
