VoIP Drupal (6.x-1.0-beta6) - en to ku translation catalogue (12 entries)

en: user
ku: بەکارهێنەر

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Name
ku: ناو

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: configure
ku: سازبکە

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: File upload error. Could not move uploaded file.
ku: هەڵە ڕوویدا لە کاتی بارکردنی پەڕگە. نەتوانرا پەڕگەی بارکراو بگوازرێتەوە.

en: The selected file %name could not be uploaded.
ku: پەڕگەی %name ناتوانرێت بار بکریت .

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
ku: هەڵەیەکی بارکردن. پەڕگەی بارکراو %file نەتوانرا بگوازرێتەوە بۆ پێڕستی %destination.
