VoIP Drupal (6.x-1.0-beta6) - en to mn translation catalogue (12 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: file
mn: Файл

en: configure
mn: тохируулах

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: File upload error. Could not move uploaded file.
mn: Файлыг оруулхад алдаа гарлаа. Оруулсан файлыг зөөж чадсангүй.

en: The selected file %name could not be uploaded.
mn: Сонгосон %name файл байршуулагдаж чадсангүй.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
mn: Байршуулалтын алдаа: Байршуулагдсан %file файл %destination очих газарт шилжүүлж чадсангүй.
