VoIP Drupal (6.x-1.0-beta7) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Name
dz: མིང་།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: file
dz: ཡིག་སྣོད།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: File upload error. Could not move uploaded file.
dz: ཡིག་སྣོད་ སྐྱེལ་བཙུགས་ཀྱི་འཛོལ་བ།  སྐྱེལ་བཙུགས་འབད་ཡོད་པའི་  ཡིག་སྣོད་དེ་  སྤོ་བཤུད་འབད་མ་ཚུགས།
