VoIP Drupal (6.x-1.0-beta7) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: user
sq: përdoruesi

en: delete
sq: fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: file
sq: skedar

en: configure
sq: konfigurimi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: File upload error. Could not move uploaded file.
sq: Gabim në ngarkimin e skedarit. Nuk mundi të lëviz skedarin e ngarkuar.

en: The selected file %name could not be uploaded.
sq: Skedari i zgjedhur %name nuk mundi të ngarkohet.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
sq: Gabim në ngarkim. E pamundur lëvizja e skedarit  të ngarkuar %file në destinimin %destination.
