VoIP Drupal (6.x-1.0-beta8) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: user
id: anggota

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Default
id: Bawaan

en: configure
id: konfigurasi

en: Anonymous
id: Anonim

en: File upload error. Could not move uploaded file.
id: Kesalahan unggah berkas. Tidak dapat memindahkan berkas terunggah.

en: The selected file %name could not be uploaded.
id: File yang diinginkan %file tidak bisa diunggah.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
id: Kesalahan unggah. Tidak dapat memindahkan berkas terunggah %file ke tujuan %destination.
