VoIP Drupal (6.x-1.0-beta8) - en to se translation catalogue (5 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: user
se: geavaheaddji

en: delete
se: sihko

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke
